DISTANCES LĪGUMS

Piekļūstot SKAISTAS LIETAS NO PORCELĀNA  tīmekļa lapai un lietojot to, jūs apliecināt, ka esat izlasījuši lapas lietošanas noteikumus un piekrītat tos ievērot bez ierobežojumiem vai nosacījumiem.

Šajā Interneta veikalā piedāvāto preču pārdevējs no vienas puses, turpmāk saukts Pārdevējs, un persona, kas veic pasūtījumu, turpmāk saukta Pircējs, no otras puses, noslēdz šādu Līgumu:

Pārdevējs apņemas pārdot un piegādāt Pircējam preces, atbilstoši Pircēja pasūtījumam, sniegt pakalpojumus saskaņā ar zemāk minētajiem nosacījumiem, piegādes noteikumiem, preču atpakaļatdošanas nosacījumiem un citiem noteikumiem.

Iegādājoties SKAISTAS LIETAS NO PORCELĀNA e-veikalā piedāvātās preces, tiek uzskatīts, ka šāda savstarpēja vienošanās ir Distances līgums un to regulē LR Ministru kabineta noteikumi Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.

INFORMĀCIJAS PRECIZITĀTE

E-veikalā pieejamo produktu apraksts ir cik iespējams precīzs, taču tiem ir tikai informatīvs raksturs.
Preču piedāvājums un to cena SKAISTAS LIETAS NO PORCELĀNA  e-veikalā var tikt mainīti bez brīdinājuma.
Informācija par preču pieejamību tiek pēc iespējas regulāri atjaunināta, taču ņemot vērā straujo pieprasījumu, preces uz laiku var nebūt pieejamas, tad interneta vietnē pie preces NETIEK NORĀDĪTA PRECES CENA.
Visām precēm ir norādīta galējā cena, tas ir, cena, par kādu pircējs tās iegādājas. Cena par piegādi NAV iekļauta preču cenā. Tā tiek pievienota kā atsevišķa kategorija un LR teritorijā ir 3 EUR par vienu sūtījumu, izmantojot Omniva pakomāta kurjera pakalpojumus, vai vienojoties ar Pircēju atsevišķi. Par sūtījumiem ārpus LR teritorijas lūdzam sazināties ar mums pa e-pastu: aira.lesina@gmail.com

PIEGĀDES UN SAMAKSAS KĀRTĪBA

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pārdevējs sagatavo un Pircējam pa e-pastu nosūta pasūtījumam atbilstošu rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

Pārdevējs nodrošina preču piegādi 10 dienu laikā kopš ir saņemta apmaksa par preci, piegādes laiku saskaņojot ar Pircēju.

Preču piegādes tiek veiktas tikai darba dienās - no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot oficiālās LR Valsts svētku dienas.

E-vaikalā izvēlieties produktus un pievienojiet tos pirkuma grozam izmantojot spiedpogu “Ielikt grozā”.  Kad visi produkti, ko vēlaties iegādāties ir pievienoti grozam, nospiediet spiedpogu “Pasūtīt”, kur varēsiet pārliecināties par pasūtījuma apjomu un, ja nepieciešams, veikt izmaiņas. Nospiežot spiedpogu “Pasūtīt” nonāksiet Pirkumu grozā, kur nepieciešams aizpildīt informāciju par sevi, lai apstiprinātu pasūtījumu. Tur arī varēsiet izvēleties apmaksas veidu - skaidrā naudā pie saņemšanas vai ar pārskaitījumu. Ja būsiet izvēlējies apmaksu ar pārskaitījumu, pēc pasūtījuma apstiprināšanas Jums uz epastu tiks nosūtīts elektronisks rēķins ar norādītajiem rekvizītiem, kuru līdz rēķinā norādītajam termiņam jāapmaksā.

GARANTIJA

Pārdevēja Interneta veikalā piedāvātajām precēm garantija tiek nodrošināta saskaņā ar preces izgatavotāja noteiktajiem garantijas apkalpošanas nosacījumiem. Preci ar bojājumiem, kas radušies pēc brīža, kad  tā nodota Pircējam, atpakaļ nepieņem un nemaina. 

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Pircējam ir tiesības atteikties no preces 14 kalendāro dienu laikā no Preces saņemšanas brīža, nosūtot Pārdevējam par to atteikuma vēstuli. Atteikuma vēstules veidlapu Pārdevējs nosūta Pircējam pa e-pastu pēc Pircēja pieprasījuma. 

 Pircēja pienākums ir 7 dienu laikā pēc atteikuma vēstules nosūtīšanas atdot preci Pārdevējam. Visus izdevumus, kas radīsies saistībā ar preces nosūtīšanu atpakaļ Pārdevējam, sedz Pircējs.

Pircējs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja:

  • pasūtītās preces pēc to rakstura nevar atdot atpakaļ, vai tās ātri bojājas vai ir ātri izlietojamas;
  • pasūtītās preces ir izgatavotas tieši Pircējam pēc individuāla pasūtījuma;
  • Preci, kas ir bijusi kaut reizi lietota, ar bojājumiem, plaisām, skrāpējumiem u.c. defektiem.

Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 12. panta sestā daļa nosaka, ka "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā". Pārdevējs patur tiesības Pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir bojāta, lietošanas laikā nevērīgi izturoties pret preci vai neievērojot instrukcijas norādījumus. 

Atteikuma tiesību izmantošana un preču atpakaļatdošana notiek saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu un LR Ministru kabineta noteikumiem Nr. 207 “Noteikumi par distances līgumu”.

Preču atgriešanas izmaksas sedz pircējs.

DATU APSTRĀDE

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, Pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai Pārdevējs varētu pieņemt Pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, Pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar Pircēja pasūtījuma apstrādi.

INTELEKTUĀLAIS ĪPAŠUMS
Bez mākslinieces Airas Lesiņas rakstiskas atļaujas SKAISTAS LIETAS NO PORCELĀNA fotogrāfiju u.c. ar to saistītu vizuālo materiālu izmantošana jebkādā veidā, neatkarīgi no mērķiem, ir stingri aizliegta.

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.